Teksti suurus:
A A A

Rõuge-Vastseliina üksikkompanii Lindora laadal

30.10.2017

Laadale kaasavõetud meened suutsid rõõmustada nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Kaitseväe toidupakid said viimseni Juuli Jõgeva nobedate näppude abil rahvale degusteerimiseks pakutud. Tänu aktsioonile "Kõik puhuvad" ei pidanud keegi üksinda oma kopse õhupallide täitmisel tagurpidi puhuma.

 
Malevlane Eisen võttis isalikult vastu kõik eakamad külastajad, et neid Kaitseliiduga liituma innustada. Aare Hõrn võttis südameasjaks soovijatele kaitseliitlase varustust selga-pähe panna. Allakirjutanu tervitas külastajaid lauluga ja aitas liituda soovijatel avaldusi täita. Liituda soovijatele andsime oma soovitused, kui nad seda vajasid ning näpunäited, kuidas paberitega edasi toimida. Meie telki väisas ka vene luuraja, kellel jäi kogemata luurama tulles vormijope selga.

Välja sai jagatud seitse liitumisavaldust, kirja jõudsin panna viis nime. Kaks-kolm neist tundusid teistest tõsisemad ja loodetavasti jõuavad ka malevasse:
Meie tiimis tegid kaasa: Aare Hõrn, Avo Eisen, Indrek Hunt, Signe Koor, Juuli Jõgeva. Annan kõigile tiimikaaslastele välja suulise tänukirja!

Päeva lõpuks jäi meelde palju meeldivaid kontakte, vestlusi ja tervitusi teiste malevate kaitseliitlastelt. Võimalusel oleme valmis seda kõike kordama.

Missioon sai täidetud, aitäh kõigile kes kaasa aitasid!

Indrek Hunt
R-VÜK
Pildimeenutus: