Teksti suurus:
A A A

Sport


Kaitseväe 2017. aasta spordiürituste kalenderplaan

21.–22. märts 24. EKV MV Kreeka–Rooma maadluses, KVPS, Tallinn

11. märts Kaitseliidu meistrivõistlused võrkpallis, Tartu

aprill spordiinstruktorite teabepäevad, õhuvägi, Ämari

6. aprill Scoutsrännak, 1. jalaväebrigaad, Paldiski*

8. aprill Kaitseliidu lahtised meistrivõistlused sõjalises kolmevõistluses, Tapa

8. aprill 4. „Sinilille jooks“, KVÜÕA, Tartu*

22. aprill 4. „Sinilille jooks“, toetuse väejuhatus, Tallinn*

19. mai Kapten Aal´i lahtine orienteerumisvõistlus, KVÜÕA, Tartumaa

03. juuni Kaitseliidu lahtised meistrivõistlused kergejõustikus, Türi

10. juuni Kaitseliidu lahtised karikavõistlused laskmises, Männiku

10.–11. juuni Kaitseliidu karikavõistlused jalgpallis, Kuressaare

04.–09. juuni CISM regionaalsed meistrivõistlused 300 meetri laskmises,

2. jalaväebrigaad, Võru

19.–22. juuni XV Balti sõjaväespordi suvemängud, KVÜÕA/2. jalaväebrigaad, Tartu

26.juuni –02. juuli Eesti Triatloniliidu lastelaager, 2. jalaväebrigaad, Võru

8. juuli Kaitseliidu lahtised meistrivõistlused suundorienteerumises, Tartumaa

9.–16. juuli Eesti Triatloniliidu lastelaager, 2. jalaväebrigaad, Võru

17.–28. juuli Kaitsejõudude spordiklubi lastelaager, 2. jalaväebrigaad, Võru

26.-27. juuli 18. EKV MV triatlonis, 2. jalaväebrigaad, Võru

7.–8. august 25. EKV MV jalgpallis, õhuvägi, Keila

11. august 20. Kuperjanovi JVP ülema triatlon, 2. jalaväebrigaad, Võru*

28.–30. august 20. EKV MV sõjaväe viievõistluses, staabi- ja sidepataljon, Tallinn

1.–3. september Eesti Reservohvitseride Kogu 18. rahvusvaheline laskevõistlus Kaitseväe juhataja auhindadele, 2. jalaväebrigaad / Kaitsejõudude spordiklubi, Võru

36. nädal Eesti-Soome 18. ohvitseride maavõistlus laskmises, 2. jalaväebrigaad, Võru

2

6. september 24. EKV MV kergejõustikus, 1. jalaväebrigaad, Rakvere

9. september Kaitseliidu meistrivõistlused laskmises, Männiku

37. nädal 1. jalaväebrigaadi maastikuratta võistlus

28. september EKV MV 18. kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks, toetuse väejuhatus, Viimsi*

09.–12. oktoober 22. EKV MV maastikuvõistluses, Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused/ Kaitsejõudude spordiklubi, Võrumaa/Tartumaa

1.-2. november 25. EKV MV lahingurelvadest laskmises, KL Tallinna malev/ Kaitsejõudude spordiklubi, Tallinn/Võrumaa

21.–22. november 6. EKV MV korvpallis, sõjaväepolitsei/vahipataljon, Tapa

18. november Kaitseliidu lahtised auhinnavõistlused saalihokis, Rapla/Alu

18. november Kaitseliidu lahtised meistrivõistlused males, Tallinn

detsember spordiinstruktorite teabepäevad

* - lahtised Kaitseväe poolt korraldatavad võistlused, kuhu on kutsutud lisaks Kaitseväe ja Kaitseliidu üksustele ka teiste jõustruktuuride ning tsiviilasutuste võistlejad.